pátek 4. května 2012

Baleťák a poručice aneb Sorry Mr. Andersen

   Opereta CÍNOVÝ VOJÁČEK má hezké melodie. Texty by se musely upravit. Tedy nelze vystačit s archivem. Kdo to nazpívá? Andersenova tanečnice byla papírová a shořela dobrovolně. To lze jen v pohádkách pro dospělé. Naše poručice se zdá cínová, je však z téhož kovu jako terminátor. Může nám tedy vydržet do dalšího dílu. Děti budou spokojené. 
   Baleťák také není papírový, je nám nějak povědomý. Aby ne, je to plastový KEN! BÁRBÍNA se s ním rozvedla. Šušká se, že je prý na holky. To on také, poručice má šanci. Vypadá to na TOY STORY LX, protože III. díl je dávno za námi. Samozřejmě je to ve 3D4K a možná interaktivní. Svět konečně dozrál na kinoautomat. Kyberprostor pojme více linií děje než kabina filmových pásů. Možná se tomu bude říkat 4D, když ani dvě představení nebudou stejná.
   Tak je příběh recyklovatelný, vytvářený publikem. Po kávě bez kofeinu přichází biograf bez dramaturga. A třeba nastupuje umělá inteligence. Sál plný digitálních diváků. Roboti už samozřejmě platí kartou jako lidé. Peníze jsou už jen virtuální, protože jen toho, co neexistuje, je pro všechny dost. Nemůže se to vyčerpat.

Žádné komentáře:

Okomentovat